Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
214.53 GBP
216.47 GBP
04-04-2026 05:35:54
216.47 GBP
216.47 GBP
04-04-2026 02:29:01
| Autocutter durability | 1.7 million cuts |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Colour | Black |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 194 mm |
| Electromagnetic compatibility | CE marking, GOST-R, EN55022 Class A |
| Ethernet LAN | Yes |
| Height | 114 mm |
| Maximum resolution | 180 x 180 DPI |
| Maximum roll diameter | 83 mm |
| Mean time between failures | 360000 h |
| Noise Level | 55 dB |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Power source type | AC |
| Print speed | 250 mm/sec |
| Print technology | Thermal |
| Safety | EN, TÜV, GOST-R |
| Standard interfaces | Bluetooth,Ethernet,USB 2.0 |
| Type | POS printer |
| USB connector type | USB Type-B |
| Weight | 2.17 kg |
| Width | 125 mm |
