Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
293.42 GBP
293.42 GBP
05-08-2024 07:30:21
| AC input voltage | 24 V |
|---|---|
| Character density | 16 cpi |
| Colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Cutter | Yes |
| Depth | 248 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Height | 139 mm |
| Maximum roll diameter | 83 mm |
| Noise Level | 64 dB |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Package Height | 220 mm |
| Package weight | 3.82 kg |
| Power supply type | AC |
| Print technology | Dot matrix |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Standard interfaces | Ethernet |
| Supported paper width | 76 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Width | 160 mm |
