Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| AC adapter included | Ja |
|---|---|
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| ADF scan speed colour A4 | 22 ppm |
| Application | Photo |
| Built-in display | Nee |
| Bundled software | Epson Scan |
| Button functions | On, Scan |
| Cables included | USB |
| Colour | Black |
| Colour scanning | Yes |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 406 mm |
| Duplex Scanning | central |
| Energy Star certified | Yes |
| Hardware scan resolution | 12800 dpi |
| Height | 50 mm |
| Input colour depth | 48 bit |
| Input voltage | 100-240 |
| ISO A-series sizes | A4 |
| Light source | ReadyScan LED techniek |
| Mac Compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum ISO A-series paper size | Fotoas |
| Operating relative humidity | 10 - 80% |
| Optical scanning resolution | 4800 x 4800 DPI |
| Package depth | 500 mm |
| Package Height | 135 mm |
| Package width | 405 mm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Power consumption | 12 W |
| Power consumption (off) | 0,5 W |
| Power consumption (StandBy) | 5,5 W |
| Power consumption sleep | 3,7 W |
| Power supply type | AC |
| Products per pallet | 60 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scan drivers | TWAIN,WIA |
| Scan file formats | BMP,JPEG,PDF,TIFF |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scanning media types supported | Normaal papier |
| Scanning noise level | 6 dB |
| Sensor type | CCD |
| Standard interfaces | 77 mm |
| USB connector type | USB Type-B |
| USB port | Yes |
| USB Version | 2.0 |
| Weight | 2.81 kg |
| Width | 280 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
