Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Built-in display | Yes |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Depth | 522 mm |
| Film scanning | No |
| Height | 289 mm |
| Input colour depth | 16 bit |
| Input voltage | 100-240 V |
| Maximum ISO A-series paper size | A3 |
| Maximum scan size | 297 x 2540 mm |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Output colour depth | 48 bit |
| Package depth | 880 mm |
| Package Height | 750 mm |
| Package weight | 35.2 g |
| Package width | 550 mm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Power consumption (StandBy) | 4.1 W |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scan file formats | JPG,PDF,TIFF |
| Scan to | E-mail Server, Fax |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Standard input capacity | 200 sheets |
| Standard interfaces | Ethernet |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Weight | 26.9 kg |
| Width | 640 mm |
