GW Instek PSW160-14.4 Adjustable Single Output Bench DC Power Supply (0-16V, 0-14.4A, 720W)
Brand
GW Instek
MPN:
PSW 160-14.4
SKU:
PSW 160-14.4
Sponsored
GW Instek PSW160-14.4 Bench PSU (adjustable voltage) 0 - 16 V DC 0 - 14.4 A 720 W No. of outputs 1 x