Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
66.99 GBP
66.99 GBP
23-12-2025 22:37:59
| Antenna | Yes |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 57 mm |
| Host interface | PCI Express |
| HP segment | Business |
| Interface | WLAN / Bluetooth |
| Internal | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Weight | 2.8 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 70.6 mm |
