Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
15.99 GBP
15.99 GBP
22-05-2026 14:31:11
| Height | 226 mm |
|---|---|
| Imprint | Jossey-Bass |
| ISBN | 9780787972783 |
| Languages | English |
| Number of pages | 303 |
| Spine width | 22 mm |
| Weight | 416 g |
| Width | 155 mm |
