Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 112 x 179 x 8mm | 138g |
|---|---|
| Edition statement | New |
| Format | 160 pages |
| Height | 173 mm |
| Imprint | Oxford University Press |
| ISBN | 9780192893215 |
| Languages | English |
| Publication place | Oxford, United Kingdom |
| Spine width | 9 mm |
| Weight | 138 g |
| Width | 114 mm |
