LED Backlight Strip for LG 42LB585V
Brand
ProductsPro
Sponsored
LED Backlight Strip for LG 42LB5610 42LB5800 42LB585V 42LB DRT 3.0 42 A/B 6916L-1709A 1710A 6916L-1957A 1956A
Grandado UK
Access to the deal
Related products
LG 42" Backlight Strip Kit - INNOTEK DRT 3.0
View Product
8Pcs LED Backlight Strip for LG 42LB TV (16W)
View Product
NC420DUN-VUBP1 LED Backlight Strip for LG
8LED 850mm LED Backlight Strips for LG 43UH610V (12-Pack)