Mean Well ELG-150-48AB-3Y 150W LED Driver
Brand
Mean Well
Sponsored
MW Mean Well ELG-150-48AB-3Y LED driver Constant voltage 150.2 W 1.56 - 3.13 A 43.2 - 52.8 V DC 3-in-1 dimmer, Suitable for flammable surfaces, Approved for