Mean Well PLD-40-500B Constant Current LED driver
Brand
Mean Well
MPN:
Installationsnetzteil
SKU:
Installationsnetzteil
Sponsored
Mean Well PLD-40-500B LED driver Constant current 40 W 0.5 A 45 - 80 V DC not dimmable 1 pc(s)