Mean Well PLD-40-700B LED driver 40W 0.7A
Brand
Mean Well
MPN:
Installationsnetzteil
SKU:
Installationsnetzteil
Sponsored
Mean Well PLD-40-700B LED driver Constant current 40 W 0.7 A 34 - 57 V DC not dimmable 1 pc(s)
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
40W Constant Current LED Driver by Mean Well