Ninja BB841T-42 Bottom Bracket for Shimano BB30 24mm
Brand
Token
MPN:
SKU:
Sponsored
Token Ninja Bottom Bracket BB30 for 24mm Axle - Grey / BB30
Merlincycles.com
Access to the deal
Related products
TOKEN Black Cup outer diameter 16 notches BB841T-41 [DBB841TS-41BKTK] 44mm, black
View Product
TurtleTech Beauty Keeper – 22 cm, Navy Blue
View Product
Lego 71705 NINJAGO Legacy Destiny’s Bounty New Sealed
Token Ninja BB841T‑42A 73 mm Bottom Bracket Cup Set – Black – Unisex