Origin Storage OSFNB2WPI12.3L-5289 Notebook Privacy Filter | Kaicus UK
Origin Storage OSFNB2WPI12.3L-5289 Notebook Privacy Filter
Brand: Origin Storage
MPN: OSFNB2WPI12.3L-5289
SKU: OSFNB2WPI12.3L-5289
Compatibility DELL Latitude 5289
Country of origin United Kingdom
Depth 0.35 mm
Display filter features Anti-glare,Privacy
Display types supported LCD
Easy to apply Yes
Filter colour Black
Fingerprint resistant Yes
Height 192 mm
Installation type Slide mount tab
Maximum screen size compatibility 31.2 cm (12.3")
Protection features Scratch-resistant
Screen format Standard
Suitable for Notebook
Surface Finish Glossy / Matt
Touchscreen compatible Yes
Type Frameless display privacy filter
Width 300 mm