Panasonic EEE-FK1E470AP 47µF 25V Electrolytic Capacitor SMD 6.3mm
Brand
Panasonic
Sponsored
Panasonic EEE-FK1E470AP Electrolytic capacitor SMD 47 µF 25 V 20 % (Ø) 6.3 mm 1 pc(s)