Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
| 3.5 mm connector | No |
|---|---|
| Acoustic system | Open |
| Battery charge indicator | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP,AVRCP,HFP |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 50.2 x 27.8 x 50 mm |
| Charging case weight | 42.2 g |
| Charging source | USB |
| Continuous audio playback time | 6 h |
| Driver unit | 1.2 cm |
| Intraaural headphones type | In-ear monitors |
| Microphone Type | Built-in |
| Number of microphones | 3 |
| Operating keys | Multi-key |
| Recommended gender | Boy/Girl |
