Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Cable type | Adapter 4K30Hz (3840 x 2160) support |
|---|---|
| Colours | Black |
| Connector | 24 pin USB-C - male (input) |
| Connector Second End | 19 pin HDMI Type A - female (output) |
| Jacket material | Plastic |
| Length | 14.7 cm |
| Refresh rate | 30 Hz |
| Weight | 22 g |
