Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Colours | Blue |
| Compatibility | Galaxy S10 |
| Depth | 10.6 mm |
| Desktop stand | No |
| Height | 150.7 mm |
| Maximum screen size compatibility | 15.5 cm (6.1") |
| Protection features | Dust resistant,Scratch resistant |
| Surface coloration | Monotone |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 18.2 g |
| Width | 73.1 mm |
