Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
19.99 GBP
19.99 GBP
07-08-2025 06:09:00
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Case colour | White |
| Certifications | CE |
| Connector | 1 x USB Type-C |
| Depth | 6.87 cm |
| Form factor | AC Power Adaptor |
| Height | 2.8 cm |
| Power | 15.4 W |
| Power adaptor type | Travel Adaptor |
| Weight | 0.056 kg |
| Width | 4.92 cm |
