Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
46.99 GBP
46.99 GBP
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Case type | Flip case |
| Compatibility | Galaxy Tab S3 |
| Depth | 11.4 mm |
| Height | 238 mm |
| Maximum screen size compatibility | 24.6 cm (9.7") |
| Protection features | Dust resistant,Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Type of cover | With lid |
| Weight | 229.6 g |
| Width | 170 mm |
