Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
60.00 GBP
60.00 GBP
05-11-2024 21:36:15
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Case type | Folio |
| Compatibility | Galaxy Tab S6 |
| Depth | 10.6 mm |
| Height | 244.9 mm |
| Kind | Protective cover |
| Maximum screen size compatibility | 26.7 cm (10.5") |
| Opening type | Side |
| Stand mode | Yes |
| Weight | 194 g |
| Width | 161.8 mm |
