SCHNEIDER ELECTRIC EVH5A22N2S - Smart wallbox, 22kW, type 2, socket, 6mA detection, WiFi, app
Brand
Schneider Electric
MPN:
EVH5A22N2S
SKU:
EVH5A22N2S
Sponsored
Schneider Electric Schneider Charge Wallbox Type 2 Mode 3 32 A 22 kW App, none
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
IKQ 3 Pole 32A Circuit Breaker
View Product
63A Triple Pole Circuit Breaker
View Product
16A Type C MCB by Schneider Electric