SMD 220µF 35V Panasonic Electrolytic Capacitor EEEFK1V221GP
Brand
Panasonic
Sponsored
Panasonic EEEFK1V221GP Electrolytic capacitor SMD 220 µF 35 V 20 % (Ø) 10.2 mm 1 pc(s)