Super Flower SF-1000F14MP BLACK Leadex Platinum 1000W Power Supply
Brand
SUPER FLOWER
Model
SF-1000F14MP black
MPN:
SF-1000F14MP black
Sponsored
CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
eBay
Access to the deal
Related products
Super Flower Leadex Titanium 1600W Semi-Modular Power Supply 80 Plus Titanium
View Product
Super Flower Leadex Platinum '8Pack Edition' 2000W Modular 80 Plus Platinum PSU
View Product
Super Flower Golden Green HX - 650W - 80+ Gold ATX Power Supply