Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
70.30 GBP
70.30
02-11-2025 08:58:24
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Country of origin | Finland |
| Depth | 10 mm |
| Height | 114 mm |
| Housing material | Plastic |
| Protection features | Water resistant |
| Type | Magnetic navigational compass |
| Weight | 32 g |
| Width | 57 mm |
