Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
8.99 GBP
14.43 SGD
29-04-2026 18:10:44
14.43 GBP
14.43 SGD
29-04-2026 09:25:44
| Author | Arthur Ransome |
|---|---|
| Dimensions | 130x188 |
| Format | 528 pages |
| Height | 188 mm |
| Imprint | Vintage Children's Classics |
| ISBN | 9780099572794 |
| Languages | English |
| Number of pages | 501 |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Random House |
| Spine width | 33 mm |
| Weight | 350 g |
| Width | 129 mm |
