Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | Export ed |
|---|---|
| Height | 113 mm |
| Imprint | Bloomsbury |
| ISBN | 9781408873694 |
| Languages | English |
| Number of pages | 449 |
| Publisher | Bloomsbury Publishing (UK) |
| Spine width | 32 mm |
| Weight | 294 g |
| Width | 178 mm |
