Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 236mm |
|---|---|
| Imprint | The Countryman Press |
| ISBN | 9781581572780 |
| Languages | English |
| Number of pages | 180 |
| Publication date | 05 Oct 2015 |
| Publisher | Countryman Press |
| Spine width | 20mm |
| Weight | 910g |
| Width | 239mm |
