Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
16.99 GBP
16.99 GBP
27-04-2026 16:27:23
| Dimensions | 187 x 235 x 20.32mm | 635.03g |
|---|---|
| Edition | First edition |
| Format | Paperback | 240 pages |
| Height | 190mm |
| Imprint | Harmony |
| ISBN | 9780451498892 |
| Languages | English |
| Number of pages | 224 |
| Publication date | 31 Jan 2018 |
| Publication place | New York, United States |
| Publisher | Potter/Ten Speed/Harmony/Rodale |
| Spine width | 15mm |
| Weight | 596g |
| Width | 234mm |
