Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | First Anchor Books edition |
|---|---|
| Height | 8mm |
| Imprint | Anchor Books |
| ISBN | 9780345803450 |
| Languages | English |
| Number of pages | 400 |
| Publication date | 02 Jul 2013 |
| Publisher | Knopf Doubleday Publishing Group |
| Spine width | 1mm |
| Weight | 367g |
| Width | 6mm |
