Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Charger compatibility | Smartphone |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Depth | 90 mm |
| Height | 9.5 mm |
| Input current | 2 A |
| Input voltage | 9 V |
| Maximum power | 10 W |
| Power source type | USB |
| Wireless charging | Yes |
