Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
9.99 SGD
27-04-2026 16:53:10
| Author | Zadie Smith |
|---|---|
| Dimensions | 196 x 132 x 30 mm |
| Edition | 1st paperback ed |
| Format | 464 pages |
| Height | 133 mm |
| Imprint | Penguin Books |
| ISBN | 9780141036601 |
| Languages | English |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 37 mm |
| Weight | 334 g |
| Width | 196 mm |
