Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Author | Andrzej Sapkowski |
|---|---|
| Dimensions | 196x128 |
| Format | 400 pages |
| Height | 200 mm |
| Imprint | Gollancz |
| ISBN | 9781473211544 |
| Languages | English |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Orion Publishing Co |
| Spine width | 42 mm |
| Weight | 279 g |
| Width | 129 mm |
