Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 290 mm |
|---|---|
| Imprint | Bloomsbury |
| ISBN | 9781408835449 |
| Languages | English |
| Number of pages | 400 |
| Publisher | Bloomsbury Publishing (UK) |
| Spine width | 44 mm |
| Weight | 2498 g |
| Width | 255 mm |
