Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 137 x 206 x 30mm | 431g |
|---|---|
| Edition statement | Reprint |
| Format | Paperback | 384 pages |
| Height | 9 mm |
| Imprint | Grove Press |
| ISBN | 9780802124944 |
| Languages | English |
| Publication date | 23 May 2016 |
| Publication place | New York, United States |
| Publish Date | April 2016 |
| Publisher | Grove Press / Atlantic Monthly Press |
| Spine width | 30 mm |
| Weight | 1 g |
| Width | 6 mm |
