Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
7.99 GBP
7.99 GBP
17-05-2026 20:29:20
| Edition | Paperback original |
|---|---|
| Height | 132mm |
| Imprint | Titan Books |
| ISBN | 9781785653179 |
| Languages | English |
| Number of pages | 432 |
| Publication date | 19 Jun 2018 |
| Publisher | Titan |
| Spine width | 28mm |
| Weight | 348g |
| Width | 203mm |
