Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
350.00 GBP
350.00 GBP
02-11-2024 10:37:58
| Bays | 5 Bay |
|---|---|
| Cooling | Fan |
| CPU Cores | Quad Core |
| CPU Model | J3455 |
| CPU Speed | 1.5 GHz |
| CPU Type | Intel Celeron |
| Dimensions | 230 x 166 x 223 (WxHxD mm) |
| DOM Module | No |
| Drive Form Factor Support | 5 x 2.5"/3.5" |
| Drive Interface Support | 2 x M.2 5 x SATA III - 6Gb/s |
| External Connectivity | 1 x eSATA 2 x RJ45 2 x USB 3.0 |
| Internal Flash Memory | No |
| LAN Type | 10/100/1000 |
| Maximum power consumption | 38.59 W |
| NAS Form Factor | Desktop |
| Noise Level | 20.8 dB(A) |
| PSU Type | Internal |
| PSU Wattage | 120 W |
| RAM Memory Included | 8GB (2x4GB) |
| RAM Memory Type | DDR3L |
| Specification | No |
| Total Storage Included | N/A |
| Weight | 2.54 kg |
