Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
3081.99 GBP
3081.99 GBP
23-12-2025 22:40:30
| Bays | 24 Bay |
|---|---|
| Dimensions | 88 x 482 x 724 (WxHxD mm) |
| DOM Module | No |
| Drive Form Factor Support | 24 x 2.5" |
| Internal Flash Memory | No |
| LAN Type | N/A |
| Maximum power consumption | 201.6 W |
| Noise Level | 60.8 dB(A) |
| PSU Wattage | 2x 500 W |
| Weight | 16.6 kg |
