Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 234 mm |
|---|---|
| Imprint | Now Publishers |
| ISBN | 9781601985163 |
| Languages | English |
| Number of pages | 308 |
| Spine width | 16 mm |
| Weight | 452 g |
| Width | 156 mm |
