Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
9.99 GBP
27-05-2026 00:10:45
| Height | 111mm |
|---|---|
| Imprint | Oxford University Press |
| ISBN | 9780198803492 |
| Languages | English |
| Number of pages | xviii, 126 |
| Publication date | 26 Jul 2018 |
| Publisher | OUP Oxford |
| Spine width | 13mm |
| Weight | 114g |
| Width | 172mm |
