Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 246 mm |
|---|---|
| Imprint | Cambridge University Press |
| ISBN | 9780521799621 |
| Languages | English |
| Number of pages | 148 |
| Spine width | 7 mm |
| Weight | 304 g |
| Width | 189 mm |
