Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
26.00 GBP
26.00 GBP
28-11-2025 10:13:26
| Dimensions | 175 x 247 x 23mm | 990g |
|---|---|
| Edition statement | Reprint |
| Format | 510 pages |
| Height | 177 mm |
| Imprint | Cambridge University Press |
| ISBN | 9781316616437 |
| Languages | English |
| Publication date | 06 Mar |
| Publication place | Cambridge, United Kingdom |
| Spine width | 24 mm |
| Weight | 1008 g |
| Width | 248 mm |
