Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 189mm |
|---|---|
| Imprint | Pen & Sword Military |
| ISBN | 9781473891098 |
| Languages | English |
| Number of pages | 160 |
| Publication date | 28 Oct 2017 |
| Spine width | 19mm |
| Weight | 418g |
| Width | 245mm |
