Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
7.99 GBP
7.99 EUR
27-04-2026 01:42:38
| Author | Julia Donaldson |
|---|---|
| Country of publication | UNITED KINGDOM |
| Dimensions | 279 x 225 x 4 mm |
| Edition | Reprint |
| Format | 32 pages |
| Height | 278 mm |
| Imprint | Alison Green Books |
| ISBN | 9781407170701 |
| Languages | English |
| Publication date | 00 BST |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Scholastic |
| Spine width | 3 mm |
| Status | In Print |
| Weight | 192 g |
| Width | 226 mm |
