Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
15.95 GBP
15.95 GBP
03-12-2024 16:35:26
| Height | 134mm |
|---|---|
| Imprint | Darton, Longman & Todd |
| ISBN | 9780232533729 |
| Languages | English |
| Number of pages | 192 |
| Publication date | 29 Aug 2019 |
| Publisher | Darton Longman & Todd Ltd |
| Spine width | 16mm |
| Weight | 218g |
| Width | 214mm |
