Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Colour | Black |
|---|---|
| Compatible products | Viewsonic CDE5561T, CDE6561T, CDE7061T, CDE7561T, IFP5550, IFP6550, IFP7550 |
| Displays Supported | 1 |
| Maximum screen size compatibility | 75" |
| Maximum VESA mount | 31.5 x 15.7" (800 x 400 mm) |
| Minimum screen size compatibility | 55" |
| Minimum VESA mount | 15.7 x 15.7" (400 x 400 mm) |
| Screws included | Yes |
| Suitable for | Public display |
| User Guide | Yes |
| VESA mounting interfaces | 400 x 400,600 x 400,800 x 400 mm |
