Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Depth | 120 mm |
|---|---|
| Fan diameter | 12 cm |
| Height | 25 mm |
| Maximum air pressure | 1.18 mmH2O |
| Maximum airflow | 48.8 cfm |
| Number of speeds | 2 |
| RoHS compliance | Yes |
| Suitable for | Computer case |
| Type | Fan |
| Weight | 109.1 g |
