Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
21.61 GBP
21.61 GBP
31-08-2025 15:26:00
| Fan diameter | 8 cm |
|---|---|
| Power requirements | 12VDC |
| Rated current | 0.06 A |
| Rotational speed | 1500 RPM |
| Suitable for | Computer case |
| Supported processor sockets | Not supported |
| Type | Fan |
| Weight | 64.2 g |
