Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
29.95 GBP
29.95 GBP
02-09-2025 20:37:45
| Edition | English edition |
|---|---|
| Height | 200 mm |
| Imprint | Phaidon Press Limited |
| ISBN | 9780714870472 |
| Languages | English |
| Number of pages | 317 |
| Publisher | Phaidon Press Ltd |
| Spine width | 30 mm |
| Weight | 710 g |
| Width | 253 mm |
