Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 130 mm |
|---|---|
| Imprint | Games Workshop |
| ISBN | 9781784968748 |
| Languages | English |
| Number of pages | 249 |
| Spine width | 23 mm |
| Weight | 230 g |
| Width | 198 mm |
